მთავარიშენი ფიტნესიპირველი ფიტნეს აკადემია სასიხარულო სიახლეებით დაგიბრუნდებათ სექტემბერში!
პირველი ფიტნეს აკადემია სასიხარულო სიახლეებით დაგიბრუნდებათ სექტემბერში!
პირველი ფიტნეს აკადემია: სიახლეები სექტემბერში!
1. ახალი საგანმანათლებლო პროექტი ბათუმში ფიტნეს აკადემია (FFA) და ფიტნეს კლუბი “რეფორმერი” იწყებენ ახალ საგანმანათლებლო პროექტს! ოქტომბრის დასაწყისიდან ქალაქ ბათუმში დაიწყება ფიტნეს ინსტრუქტორის კვალიფიკაციის კურსი. კურსდამთავრებულებს შესაძლებლობა ექნებათ გაიარონ სტაჟირება “რეფორმერის” ფილიალებში და საუკეთესო მათგანს მიეცემა დასაქმების პერსპექტივა იმავე კლუბში. კურსის გაწვდვას მოახდენენ პირველი ფიტნეს აკადემიის ლექტორები.
2. ახალი სახელმძღვანელოს ბეჭდური ვერსია FFA და კლუბ “რეფორმერის” კოლაბორაციით გამოიცემა მეორე სახელმძღვანელოს ბეჭდური ვერსია. სახელმძღვანელოს ნაწილი გაიგზავნება ბათუმში, ხოლო ნაწილი გაიყიდება თბილისში.
FFA-ს სერტიფიკატები პირველი ფიტნეს აკადემია არის ერთადერთი აკადემია, რომელიც აღიარებულია Ereps-ის და Europa Active-ის მიერ და შეტანილია საერთაშორისო ბაზაში. ასევე, FFA-ს სერტიფიკატი არის ერთადერთი ქართული სერტიფიკატი, რომელიც ვალიდურია არაბეთის გაერთიანებულ საამიროებში.
ამ ახალი პროექტების და გამოცემების შესახებ დეტალების გასაგებად, გაეცანით სიახლეებს ჩვენი აკადემიიდან!