მედიაჰოლდინგ “შენი”-ს მიერ გამოქვეყნებული ნებისმიერი სახის საინფორმაციო კონტენტი დაცულია საქართველოს კანონმდებლობით.
მედიაჰოლდინგ “შენი”-ს კუთვნილი მასალების გამოყენება პირადი მოხმარების მიზნით უფასოა. ხოლო, ყველა სახის საინფორმაციო საშუალების მიერ – იქნება ეს ბეჭდვითი, თუ ტელე ან ინტერნეტმედია – საინფორმაციო მასალის გამოყენების შემთხვევაში, აუცილებელია პირველწყაროს და ავტორის მითითება.
მედიცინის მეცნიერებათა დოქტორი (PhD), მედიცინის დოქტორი (MD), ჯანდაცვის მაგისტრი (MPH). საქართველოს საზოგადოებრივი ჯანდაცვის ინსტიტუტის (PHIG) თავმჯდომარე. არის ჯანდაცვის მსოფლიო ორგანიზაციის (WHO) ექსპერტი და Accreditation Canada-ს წარმომადგენელი საქართველოში. ეწევა აკადემიურ საქმიანობას დავით ტვილდიანის სამედიცინო უნივერსიტეტში. არის Georgian Medical Journal (GMJ)-ის დამფუძნებელი და მთავარი რედაქტორი. გამოქვეყნებული აქვს მრავალი სამეცნიერო ნაშრომი საერთაშორისო რეცენზირებად ჟურნალებში, არის სახელმძღვანელოებისა და პროფესიული გზამკვლევების ავტორი. გიორგი ფხაკაძე აქტიურად მონაწილეობს ასობით ეროვნულ და საერთაშორისო სამეცნიერო-პროფესიულ კონფერენციასა და სამუშაო ჯგუფში, 25 წელზე მეტი გამოცდილებით საზოგადოებრივი ჯანდაცვის, ხარისხის სტანდარტებისა და ჯანდაცვის პოლიტიკის სფეროში.