მთავარიპულსი TVოპერაციებზე გამოიყენება ისეთი ინოვაციური მიდგომები და ტექნიკა, როგორიცაა მინიმალური ინვაზიური ქირურგია და...
ოპერაციებზე გამოიყენება ისეთი ინოვაციური მიდგომები და ტექნიკა, როგორიცაა მინიმალური ინვაზიური ქირურგია და ინტრაოპერაციული ტომოგრაფია
„ინოვას” ნეიროქირურგიულ განყოფილებაში დიაგნოსტიკისა და მკურნალობის თანამედროვე მეთოდების გამოყენებით ქირურგიული ჩარევები ტარდება თავის ტვინისა და ზურგის ტვინის სხვადასხვა პათოლოგიებზე
ოპერაციებზე გამოიყენება ისეთი ინოვაციური მიდგომები და ტექნიკა, როგორიცაა მინიმალური ინვაზიური ქირურგია და ინტრაოპერაციული ტომოგრაფია.
2016 წელს სამედიცინო ცენტრების გაერთიანება“Vivo Medical Group” დაფუძნდა, რომელიც აერთიანებს საქართველოს ბაზარზე არსებულ წამყვან მულტრიპროფილურ ცენტრებს: თბილისის ცენტრალური საავადმყოფო, ჟორდანიას კლინიკა, ბოხუას სახელობის კარდიოვასკულარული ცენტრი, სამედიცინო ცენტრი ინოვა, ინოვა ინვიტრო.
რეპროდუქციული ჯანრმთელობის და ინვიტრო განაყოფიერების კლინიკა ინოვა ინვიტრო გაიხსნა 2016 წელს.
ინოვა ინვიტროს პრიორიტეტული სფეროა ქალისა და მამაკაცის უნაყოფობის ყველა პათოლოგიის სრულყოფილი დიაგნოსტირება და მართვა- მკურნალობის საერთაშორისო სტანდარტის გათვალისწინებით.
კლინიკის სპეციალისტები გვთავაზობენ მკურნალობის საერთაშორისო სტანდარტებს და ინტეგრირებულ მიდგომას, რაც მოიცავს კომპლექსურ დიაგნოსტიკასა და კონსულტაციას.
ექიმები არიან სერთიფიცირებული რეპროდუქტოლოგიასა და მეან-გინეკოლოგიაში და აქვთ ინვიტრო განაყოფიერების სფეროში მუშაობის 15 წლიანი გამოცდილება.
კლინიკის საქმიანობის მიმართულებებია: