• ინტერდისციპლინური გუნდის შიდა კომუნიკაცია
• დოკუმენტაციისა და ინფორმირებული თანხმობის სტანდარტები
• კრიზისულ და გადაუდებელ სიტუაციებში რეაგირების ტექნიკები
ტრენინგი მოიცავს თეორიას, პრაქტიკულ მაგალითებს და შემთხვევებზე დაფუძნებულ სავარჯიშოებს. წარმატებით ჩაბარების შემდეგ გაიცემა სერტიფიკატი.
გაიცანით ტრენერი – ირინე ფხაკაძე ✨️
ირინე ფხაკაძე არის მედიცინის დოქტორი, პროფესორი და Accreditation Canada-ის მრჩეველი, რომელსაც 20 წელზე მეტი გამოცდილება აქვს სამედიცინო განათლებასა და ჯანდაცვის ხარისხის მართვაში.
იგი აქტიურად მუშაობს საქართველოს კლინიკებთან საერთაშორისო სტანდარტების დანერგვასა და აკრედიტაციისთვის მომზადებაზე. როგორც მრჩეველი, ახორციელებს ტრენინგებს, ატარებს შეფასებებს და ხელს უწყობს კლინიკური პროცესების ოპტიმიზაციას პაციენტზე ორიენტირებული მიდგომებით.
2025 წლიდან ირინე ფხაკაძე არის Accreditation Canada-ის საერთაშორისო შემფასებელი (International Surveyor), რაც ხაზს უსვამს მის მაღალ პროფესიონალიზმს გლობალურ ხარისხის უზრუნველყოფის ქსელში.
მისი მისიაა — ხელი შეუწყოს უსაფრთხო, გამჭვირვალე და სანდო ჯანდაცვის სისტემის ჩამოყალიბებას საქართველოში, WHO–ISO სტანდარტებზე დაფუძნებული მიდგომებით.
📧 დამატებითი ინფორმაცია
🤝 პარტნიორები: