მთავარიშენი ექიმიბოხუას სახელობის ცენტრში ფუნქციონირება დაიწყო საერთაშორისო სტანდარტების არითმოლოგიურმა სამსახურმა, რომელსაც გერმანიაში მოღვაწე...
ბოხუას სახელობის ცენტრში ფუნქციონირება დაიწყო საერთაშორისო სტანდარტების არითმოლოგიურმა სამსახურმა, რომელსაც გერმანიაში მოღვაწე არითმოლოგი გურამ იმნაძე ხელმძღვანელობს
ბოხუას სახელობის ცენტრში ფუნქციონირება დაიწყო საერთაშორისო სტანდარტების არითმოლოგიურმა სამსახურმა. 3-4-6 ოქტომბერს კონსულტაციებს და ოპერაციებს ჩაატარებს გურამ იმნაძე.
უმაღლესი კვალიფიკაციის სპეციალისტებთან და უახლესი აპარატურის მეშვეობით უკვე შესაძლებელია რიტმისა და იმპულსის გატარების დარღვევის ურთულესი პათოლოგიების ეფექტური მართვა.
რა სახის ქირურგიულ ჩარევებს განახორციელებს საქართველოში გერმანიიდან მოწვეული ქართველი ექიმი?
უნივერსიტეტის(გერმანია) ასოცირებული პროფესორი, მედიცინის მეცნიერებათა დოქტორი, ბად ოინჰაუზენის გულის ცენტრის(გერმანია) არითმოლოგიური საოპერაციოების ხელმძღვანელი გურამ იმნაძე.
გურამ იმნაძე ხელმძღვანელობს ბოხუას ცენტირს რითმოლოგიის სამსახურს.
გერმანიის და საქართველოს წამყვანი სპეციალისტების გუნდით დაკომპლექტებული განყოფილება აღჭურვილია სრულად სადაც შესაძლებელია რიტმის და იმპულსის გატარების დარღვევის ურთულესი პათოლოგიების ეფექტური მართვა.