მთავარიაკრედიტაცია"მთავარია, გავამართლოთ პატრიარქის კურთხევა - "აკრედიტაცია კანადასთან" თანამშრომლობა ამის პერსპექტივას გვაძლევს" -...
“მთავარია, გავამართლოთ პატრიარქის კურთხევა – “აკრედიტაცია კანადასთან” თანამშრომლობა ამის პერსპექტივას გვაძლევს” – საპატრიარქოს საავადმყოფოს დირექტორი ვეფხვია ოდიშარია
“აკრედიტაცია კანადასთან” თანამშრომლობა გვაძლევს იმის პერსპექტივას, რომ მსოფლიო დონის კლინიკებს შორის ვიყოთ და მთავარი – გავამართლოთ ჩვენი დამფუძნებლის, საქართველოს კათოლიკოს-პატრიარქის ილია II -ის ნდობა, იყოს ჩვენი კლინიკა პაციენტზე და ხარისხზე ორიენტირებული” – განაცხადა “საპატრიარქოს წმინდა იოაკიმეს და წმინდა ანას სახელობის სამედიცინო ცენტრის” დირექტორმა ვეფხვია ოდიშარიამ 30 მარტსაკრედიტაცია კანადას” წარმომადგენლებთან ნაყოფიერი შეხვედრის შემდეგ.
“საქართველოს საპატრიარქოს წმინდა იოაკიმეს და წმინდა ანას სახელობის სამედიცინო ცენტრი” საერთაშორისო ჯანდაცვის აკრედიტაციის პროცესს, ჯანდაცვის მსოფლიო ექსპერტის, გიორგი ფხაკაძის, ხელმძღვანელობით გადის.
2024 წლის 30 მარტს “აკრედიტაცია კანადას” წარმომადგენლობის ოფიციალური შეხვედრა გაიმართა აღნიშნული სამედიცინო დაწესებულების წარმომადგენლებთან.