მთავარიამინდიროგორი ამინდია მოსალოდნელი დღეს საქართველოში
როგორი ამინდია მოსალოდნელი დღეს საქართველოში
24 იანვარს ქუთაისში +14 გრადუსი და მზიანი დღეა მოსალოდნელი, ღამით კი +4 გრადუსი იქნება. ოზურგეთში უნალექო ამინდია ნავარაუდევი. დღისით +13 გრადუსი დაფიქსირდება, ღამით კი +3. ბათუმში დღისით ჰაერი +15 გრადუსამდე გათბება, ხოლო ღამით +5 გრადუსი დაფიქსირდება. მოსალოდნელია წვიმა.
მზიანი დღეა ფოთში. დღისით +15 გრადუსი დაფიქსირდება, ღამით კი +5 გრადუსია მოსალოდნელი. ზუგდიდშიც უნალექო ამინდია მოსალოდნელი. დღისით ტემპერატურა +11 გრადუსს მიაღწევს, ღამით კი +4 გრადუსია ნავარაუდევი. მზიანი დღეა მოსალოდნელი სოხუმშიც. +13 გრადუსია მოსალოდნელი დღისით, ღამით +5 გრადუსი დაფიქსირდება.
მესტიაში თოვლია ნავარაუდები. დღისით +6 გრადუსი იქნება, ღამით კი -6 გრადუსი დაფიქსირდება. ამბროლაურში დღეს ჰაერი +10 გრადუსამდე გათბება, ღამით კი -2 გრადუსი დაფიქსირდება. დღე უნალექოდ ჩაივლის.
მზიანი ამინდია ჭიათურაშიც. დღისით +9 გრადუსი, ღამით კი -3 გრადუსი დაფიქსირდება. ახალციხეში დღისით ჰაერი +9 გრადუსამდე გათბება, ღამით კი ტემპერატურა -7 გრადუსამდე დაიწევს.
ბორჯომში უნალექო დღეა მოსალოდნელი. დღისით +9 იქნება, ღამით კი -4 გრადუსი დაფიქსირდება. ბაკურიანში დღისით +6 გრადუსია მოსალოდნელი, ღამით -8 გრადუსი დაფიქსირდება.
გორში უნალექო დღე იქნება. დღისით +8 გრადუსი, ღამის განმავლობაში კი -2 გრადუსი დაფიქსირდება. ცხინვალში მზიან ამინდს ვარაუდობენ. დღისით ჰაერს ტემპერატურა +8 გრადუსი იქნება, ღამით კი -3 გრადუსი დაფიქსირდება.
გუდაურში მოსალოდნელია თოვლი. დღის განმავლობაში +2 გრადუსი დაფიქსირდება, ღამით კი ჰაერის ტემპერატურა -10 გრადუსი იქნება. ომალოშიც მზიანი ამინდია მოსალოდნელი. დღისით +4, ღამით კი -8 გრადუსი დაფიქსირდება.
ლაგოდეხში უნალექო დღეა მოსალოდნელი, ჰაერის ტემპერატურა დღის განმავლობაში +13 გრადუსი იქნება, ღამით კი +3 გრადუსი დაფიქსირდება. თელავში მზიანი ამინდია მოსალოდნელი. +12 გრადუსი დაფიქსირდება, ღამით კი +2 გრადუსია ნავარაუდევი.
გურჯაანშიც მზიანი დღეა მოსალოდნელი. დღისით +11 გრადუსი, ღამით კი +1 გრადუსი დაფიქსირდება. სიღნაღში დღისით +13 გრადუსია მოსალოდნელი, ღამით +3 გრადუსი დაფიქსირდება.
რუსთავში დღისით +13 გრადუსია მოსალოდნელი, ღამით კი +3 გრადუსი დაფიქსირდება.
თბილისში მზიან ამინდს ვარაუდობენ. ჰაერის ტემპერატურა დღისით +12 გრადუსს მიაღწევს, ღამით კი +2 გრადუსი იქნება.