მთავარიასტროლოგიაკვირის ფინანსური ჰოროსკოპი
კვირის ფინანსური ჰოროსკოპი
ასტროლოგები რეკომენდაციას უწევენ ბიუჯეტის რაციონალურად დაგეგმვას და იმპულსური შესყიდვებისგან თავის შეკავებას. ვნახოთ, ვის ელის ფინანსური წარმატება ამ კვირას, 9-15 დეკემბერს.
არსებობს მაღალი რისკი თაღლითების მსხვერპლი გახდეთ. მაქსიმალურად ყურადღებით უნდა მოეკიდოთ ხარჯებს, აკონტროლოთ არა მხოლოდ ლარი, არამედ თეთრებიც კი.
დიდი შემოსავლის მიღების დაპირებებს ნუ ენდობით, რაც არაფრის გაკეთებას მოითხოვს. როგორც იცით, უფასო ყველი მხოლოდ სათაგურშია და ზედმეტად მიმნდობ ადამიანებს ადვილად იტყუებენ.
ამ პერიოდში მოსალოდნელია მნიშვნელოვანი ფინანსური შემოსავლები. მათი შენარჩუნება სიფრთხილეს მოითხოვს, რადგან არსებობს შანსი, დაუფიქრებლად დახარჯოთ თანხა, რომელიც ხვალ დიდი შესყიდვისთვის გამოგადგებოდათ.
ამ კვირაში შესაძლებელია უნიკალური შესაძლებლობა მოგეცეთ, განახორციელოთ სერიოზული პროფესიული პროექტი, რომელიც უახლოეს მომავალში მნიშვნელოვან დივიდენდებს მოიტანს.
არასასურველია დიდი თანხებით ოპერირება, რადგან არსებობს სერიოზული დანაკარგის რისკი. თუმცა, მცირე გარიგებები, როგორც წესი, წარმატებული იქნება.
ახალი თანამდებობის შეთავაზებას, რომელიც ამ დღეებში შეიძლება მიიღოთ, აუცილებლად უნდა დათანხმდეთ. ეს პერსპექტიული იქნება არა მხოლოდ პროფესიულ და კარიერულ, არამედ ფინანსურ თვალსაზრისშიც.
მცირე პროფესიულ საქმეებზე დროის დახარჯვა არ ღირს. ისინი ვერ მოგიტანენ ვერც ფულს და ვერც აღიარებას, მაშინ როცა გრანდიოზული პროექტები ყველაფერში დადებით შედეგს მოგცემენ.
სერიოზული ფინანსური პროექტების გადაწყვეტილება ერთი კვირით უნდა გადადოთ. ახლა დიდი ალბათობაა შეცდომა დაუშვათ, რაც მნიშვნელოვან ფინანსურ დანაკარგებს გამოიწვევს.
პროფესიული და ფინანსური წარმატება მათ ელოდებათ, ვინც ზუსტად გაწერილი გეგმით იმუშავებს და არ გაიფანტება გადაბმული შესვენებებითა და უსარგებლო საუბრებით.
დროა, ახალი სამსახურის შესახებ დაფიქრდეთ, განსაკუთრებით მაშინ, თუ ეს მოთხოვნა უკვე დიდი ხანია, მომწიფდა. აზრი არ აქვს ისეთ საქმეებზე დროის ხარჯვას, რომლებიც ვერც შემოსავალს და ვერც მორალურ კმაყოფილებას მოგცემენ.
აუცილებელია ინფორმაცია ფრთხილად გააანალიზოთ, რომელიც ყველაზე მოულოდნელი წყაროებიდან მოდის. ეს ინფორმაცია ძალიან მნიშვნელოვანი და სასარგებლო იქნება მუშაობისთვის, რაც დადებით გავლენას მოახდენს თქვენს ხელფასზე.
საუკეთესო საცოლე ზოდიაქოს ნიშნების მიხედვით - ნახეთ ვინ ხიბლავს მამაკაცებს
მნიშვნელოვანია, გახსოვდეთ, რომ სამსახურში მხოლოდ საქმით უნდა დაკავდეთ. თუ პარალელურად ფანტაზიებში იქნებით, ვერც პროფესიულ და ვერც ფინანსურ წარმატებას ვერ მიაღწევთ.