მთავარისაზოგადოებათბილისში 3 400-მდე აბონენტს გაზმომარაგება შეუწყდება
თბილისში 3 400-მდე აბონენტს გაზმომარაგება შეუწყდება
კომპანიის ცნობით, გაზმომარაგების აღდგენა დაიწყება 19 სექტემბრის 10:00 საათიდან და დასრულდება 18:00 სთ-მდე.
გაზის მიწოდება შეუწყდება: წყნეთის გზ. 65 (ნაკ.07/011), ბაგები, წყნეთის გზ-ზე – სტუდქალაქის მიმდებარედ დევნილ:ებით ჩასახლებული საცხოვრებელი კორპ. 2, 3, 4-სა და 5-ის მოსახლეობას, იმედაძის ქუჩაზე მდებარე შპს ,,ევრო ბლოკი”-ს, ბაგების კორპ. 1, 2, 3 (იგივე სიკო დოლიძის ქუჩა), ბ. წყნეთის გზ. 16/18, 22, 24, 25, 29, 30, 30ა, 36ა, 37, 39, 41, 43-ის მიმდებარედ შპს ,,ბაგები 19″-ის, 49 (შპს “ნირან პროფერთის დეველოპმენტი”-ის კორპ.), 52 (ბაგების სტუდქალაქის სამხრეთი-აღმოსავლეთის მიმდ,), 54, 56, 56ა (შპს “თემა ივერია”-ს კორპ), ბ. წყნეთის გზ. 2ჩ-3, 2გ. 10-ში მდებარე შპს ,,ფლექსი დეველოპმენტი”-ს, თენგიზ გაზდელიანის ქ. 5-ში მდებარე ამხანაგობა ,,ჯი ქეი ჯგუფი”-ს, ბაგები – წყნეთის გზატკეცილის სამხრეთით (ზურაბ საკანდელიძის ქუჩა) შპს “მეტრა პარკი”-სა და ,,MG ჩაპიტალ”-ის საცხოვრებელი კომპლექსის, ამხანაგობა ,,ოდა 12/13″-ს, ბაგები უჩანეიშვილის II გას. 32ბ, ბაგები – იმედაძის ქუჩის ბოლოს ნაკ. 11/1-ში (იგივე მაჩაბლის ქ. 8) მდებარე შპს ,,ვილა ვაკე”-ს, ბ. უჩანეიშვილის ქ. 47-ში მდებარე ი.ბ.ა ,,უჩანეიშვილი 47″-ის საცხოვრებელი კორპუსების, ასევე იმედაძის ქუჩის, ჩიხის, შესახვევის, ბ. წყნეთის გზ, ირაკლი უჩანეიშვილის, ბელინსკის, არჩილ ამაღლობელის, წყნეთის გზ. შეს. 3-ში, წყნეთის I, II გასავალში, დ. ბათიშვილის, მაჩაბლის ქუჩების, ბ.სატყეო უბნის, ე. წ “კაკლების” დასახლების და “ნუშის ბაღი”-ს კერძო სექტორის მოსახლეობას, აღნიშნულ ტერიტორიაზე განთავსებულ მცირე კომერციულ ობიექტებს და ბ.წყნეთის გზ. 35-ში მდებარე შპს ,,ახალ სკოლას”, წყნეთის გზ. სამხრეთით, ნაკვ. 1/59-ში მდებარე შპს ,,ანბანელა სუპერქიდს”, შპს ,,ნაგოტელს”, წყნეთში – შპს „ველაჯიოს”, ბ.წყნეთის გზ, ნაკვ. 07/056-ში მდებარე ააიპ ,,გერმანული საერთაშორისო სკოლის დაფუძნებისა და მხარდაჭერის კავშირს”, ბ.სტუდქალაქის მიმდებარედ – შპს ,,ინოვაციური განათლების ცენტრს”, უნივერსიტეტის ქუჩაზე – უნივერსიტეტის ბიოლოგების სასწავლო კორპუსსა და მიმდებარედ სახ. უნივერსიტეტის ბიბლიოთეკას და სხვა.