მთავარიამინდითბილისში დღეს შუქი ისევ მთელი დღით ჩაქრება
თბილისში დღეს შუქი ისევ მთელი დღით ჩაქრება
თბილისში დღეს შუქი ისევ მთელი დღით ჩაქრება – ინფორმაციას და ქუჩების ჩამონათვალს კომპანია “თელასი” ავრცელებს:
საბურთალოს რაიონი
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: აღმაშენებლის ხეივნის მე-12, მე-13, მე-14 კილომეტრების, დიღმის სასწავლო მეურნეობის, აგრარული უნივერსიტეტის დასახლების, ქართულ-ამერიკული მეგობრობის გამზირის, სამხედრო დასახლების, ნუცუბიძის პლატოს II, III მიკრორაიონების, მხატვრების  დასახლების, ვაჟა-ფშაველას გამზირის (ნაწილობრივ), ჟღენტის, პიკასოს, მარგიანის, ნოზაძის, კვიჭიძის, ფერაძის, სოლოღაშვილის, შალიკაშვილის, ენუქიძის, გოგიაშვილის, ჩოხელის, ქავთარაძის, წმინდა მოწამე ვასილისკოს, პოლიტკოვსკაიას, ჯიქიას, უნივერსიტეტის და იოსელიანის ქუჩების მოსახლეობას.
ჩუღურეთის რაიონი
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ტურგენევის, ჩიტაიას, გრანელის, ხიმშიაშვილის, წინამძღვრიშვილის, ქვლივიძის, აჯამეთის, კანკავას, ჯავახიშვილის, ჩიქობავას, გორკის, როსტომაშვილის და ჩერქეზიშვილის ქუჩების მოსახლეობას.
ისნის რაიონი
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: კახეთის გზატკეცილის (ნაწილობრივ), ნავთლუღის დასახლების, ვაზისუბნის დასახლების, სამგორის დასახლების, საბარგოს დასახლების, მეტრომშენის დასახლების, პეტრე-პავლეს სასაფლაოს ტერიტორიის, დურმიშიძის, მებაღიშვილის, თოლენჯის, ყვარლის, მესხეთის, კოპცოვის, ჯანელიძის, მათიაშვილის, ანდღულაძის, ბაქრაძის, წალენჯიხის, ამირაჯიბის, შერვაშიძის, ხაჩატურიანის, ხარაბაძის, ყარყარაშვილის, ბეგიაშვილის, აფანასიევის, კაკაბეთის, ბუკისციხის, ჩოჩუას, ჯორჯ ბუშის, თანდაშვილის, კალანდაძის, შოთაძის, ონიაშვილის, ივანიშვილი-დემურიას, კლდიაშვილის, მიქელაძის, ნანეიშვილის, გუჯარეთის, გურამიშვილის-ნიკოლაძის, არველაძის, მელაანის, ქობულაძის, ორბელიანის, პაპიაშვილის, დაისელის, ჭიჭინაძის, ხელთუფლიშვილის, ცუცხვაძის, გარეკახეთის, ზურაბიშვილის, კოშკოვანის, გვენცაძის, შორაპნის, დოესის, ლეხ კაჩინსკის, ძევერის და საბანკოს ქუჩების მოსახლეობას.
გლდანის რაიონი
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 12:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: სოფელი გლდანის, გლდანის VII მიკრორაიონის, ავჭალის გზატკეცილის, კობახიძის, სარაჯიშვილის, კრუპსკაიას, ფოცხიშვილის, წერეთლის, რიონის, ულიანოვის, ანდრონიკაშვილის, მოძვის, შუშის და ბაღნარის ქუჩების მოსახლეობას.
სამგორის რაიონი
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: დევდარიანის ქუჩის მოსახლეობას.