მიზანშეწონილია ამ დროს უარი თქვათ სერიოზულ გარიგებებზე და დიდ შესყიდვებზე – სავარაუდოდ, ისინი წარუმატებელი აღმოჩნდებიან და ეს ნიშნავს ასეთი რესურსების უაზრო ხარჯვას. მეგობრებთან კონფლიქტი, რომელიც შეიძლება წარმოიშვას თვის შუა რიცხვებში, საწყის ეტაპზე უნდა მოისპოს – მისი გაღრმავება დაუშვებელია. სოციალურ ღონისძიებებზე გამოჩენა ნამდვილ სენსაციას შექმნის და სასარგებლო კავშირების დამყარების საშუალებას მოგცემთ.
ზოდიაქოს ამ ნიშნებისთვის 2025 წელი ფინანსურად განსაკუთრებით წარმატებული და იღბლიანი იქნება
ხიბლი და ქარიზმა, რომლითაც დაჯილდოვდებიან ამ ნიშნის წარმომადგენლები აგვისტოში, დაეხმარება მათ მიაღწიონ წარმატებას არა მხოლოდ პირად ცხოვრებაში, რაც ბუნებრივია, არამედ კარიერაშიც, რომელმაც დაიწყო განვითარება. სხვა ადამიანებთან ურთიერთობის პრობლემებმა შეიძლება დახუროს ცხოვრების ძველი გვერდი და გახსნას ახალი, რაც გამოიწვევს სამსახურის შეცვლას ან განქორწინებას და შემდგომ ახალ ნაცნობობას.
სასწორი
საყოველთაო სიმპათია, რომელსაც ამ ნიშნის წარმომადგენლები განიცდიან არა მხოლოდ ოჯახისა და მეგობრებისგან, არამედ სრულიად უცხო ადამიანებისგანაც, შესაძლებელს გახდის სხვადასხვა პრობლემის გადაჭრას – დახმარება მოვა ყველაზე მოულოდნელი ადგილებიდან. მოსალოდნელი ცვლილებები პირად ცხოვრებაში არ მოხდება, გამონაკლისი შეიძლება იყოს შეხვედრა თქვენს ყოფილ სიყვარულთან, რომელიც თქვენს სულში აღძრავს გრძნობებს, რომლებიც თითქოს გაქრა.
მორიელი
თვის უმეტესი ნაწილი დაიხარჯება იმაზე, რასაც ფსიქოლოგები „გეშტალტის დახურვას“ უწოდებენ: პრობლემები, რომლებიც დროულად არ დასრულებულა, უნდა მოგვარდეს, მაგრამ მომავალში ისინი აღარ გააღიზიანებენ ნიშნის წარმომადგენლებს. ფინანსურ საკითხებში შესაძლებელი იქნება გარისკვა და მოგება, მაგრამ მხოლოდ იმ შემთხვევაში, თუ ასეთი ნაბიჯის შედეგები საგულდაგულოდ იქნება გათვლილი – გამონაყარი ქმედებები მოგების ნაცვლად ზარალს მოიტანს.
მშვილდოსანი
წარმატებული იქნება მოგზაურობები, სადაც ამ ნიშნის წარმომადგენლები გრძნობენ თავს, როგორც თევზი წყალში: მათ მოუტანს არა მხოლოდ სასიამოვნო ემოციებს, არამედ რეალურ სარგებელს – ნებისმიერ შემთხვევაში, ჯანმრთელობისთვის, ამიტომ მათზე წასვლა არამარტო შესაძლებელია, არამედ აუცილებელიც. ნებისმიერი პროფესიული საკითხი უნაკლოდ უნდა მოგვარდეს, წინააღმდეგ შემთხვევაში მოგიწევთ ზემდგომებთან ახსნა და თქვენი სანდოობა კოლეგებთან შეიძლება დაზარალდეს.
თავბრუდამხვევი მოვლენები, რომლებიც ძირითადად მოხდება პროფესიულ და პირად ცხოვრებაში, მოითხოვს ელვის სისწრაფით რეაგირების უნარს. ამ ნიშნის წარმომადგენლებს შეუძლიათ მიაღწიონ უპრეცედენტო წარმატებას ამ ინდუსტრიაში. თვის მეორე ნახევარი მოგცემთ შესაძლებლობას დატკბეთ სამუშაოს შედეგებით და დაისვენოთ.
მერწყული
ნიშნის წარმომადგენელთა ემოციური მდგომარეობა თვის პირველ ნახევარში შეიძლება დახასიათდეს როგორც უგრძნობლობა – ამ დროს ნაკლებად სავარაუდოა, რომ მათ შეეხოთ ვინმეს სიტყვები, მათ შორის რომანტიკული აღსარება. მაგრამ თვის ბოლოს, ყველაფერი ჯადოსნურად შეიცვლება: რომანტიკული გრძნობები, რომლებიც მათ მოიცავთ, შთაგონებას მოგიტანთ ცხოვრების ყველა სფეროში.
ზოდიაქოს ნიშნები, რომლებიც სიყვარულს განსაკუთრებული ხერხებით გამოხატავენ
საკუთარი სახლი, რომელსაც გაუმჯობესება სჭირდება, განსაკუთრებულ ყურადღებას მოითხოვს – დადგა დრო, რომ ის უფრო მოსახერხებელი, კომფორტული და მყუდრო გახდეს. თუმცა, ასეთი ვარსკვლავური კონფიგურაცია შეიძლება ასევე ნიშნავდეს გადასვლას – ახალ სახლში, ან სხვა ქალაქში ან თუნდაც ქვეყანაში.