მთავარისაზოგადოებადღეს ზოგიერთ ქალაქში გაწვიმდება - ნახეთ განახლებული პროგნოზი
დღეს ზოგიერთ ქალაქში გაწვიმდება – ნახეთ განახლებული პროგნოზი
17 ივნისს ქუთაისში +30 გრადუსი და ნალექიანი დღეა მოსალოდნელი, ღამით კი +22 გრადუსი იქნება. ოზურგეთშიც წვიმს. დღისით +29 გრადუსი დაფიქსირდება, ღამით კი +21. ბათუმში დღისით ჰაერი +27 გრადუსამდე გათბება, ხოლო ღამით +22 გრადუსი დაფიქსირდება. მოსალოდნელია ნალექი.
ფოთში დღისით +29 გრადუსი დაფიქსირდება, ღამით კი +22 გრადუსია მოსალოდნელი. იწვიმებს. ნალექიანი დღეა ზუგდიდშიც, სადაც დღისით ტემპერატურა +30 გრადუსს მიაღწევს, ღამით კი +21 გრადუსია ნავარაუდევი. +25 გრადუსია მოსალოდნელი დღისით სოხუმში, ღამით +21 გრადუსი დაფიქსირდება. იწვიმებს
მესტიაში წვიმიანი დღეა ნავარაუდები. დღისით +25 გრადუსი იქნება, ღამით კი +11 გრადუსი დაფიქსირდება. ამბროლაურში დღეს ჰაერი +28 გრადუსამდე გათბება, ღამით კი +17 გრადუსი დაფიქსირდება. იწვიმებს.
ჭიათურაშიც წვიმს. დღე +28 გრადუსი, ღამით კი +18 გრადუსი დაფიქსირდება. ახალციხეში დღისით ჰაერი +32 გრადუსამდე გათბება, ღამით კი ტემპერატურა +15 გრადუსამდე დაიწევს. მოსალოდნელია ნალექი.
ბორჯომშიც წვიმიანი დღეა მოსალოდნელი. დღისით +32 იქნება, ღამით კი +17 გრადუსი დაფიქსირდება. ბაკურიანში დღისით +26 გრადუსია მოსალოდნელი, ღამით +10 გრადუსი დაფიქსირდება. იწვიმებს.
გორში დღისით +32 გრადუსი, ღამის განმავლობაში კი +15 გრადუსი დაფიქსირდება. მოსალოდნელია ნალექი. ცხინვალში დღისით ჰაერს ტემპერატურა +21 გრადუსი იქნება, ღამით კი +14 გრადუსი დაფიქსირდება. იწვიმებს.
გუდაურში მოთოვს, დღე +21 გრადუსია ნავარაუდევი, ღამით კი ჰაერის ტემპერატურა +10 გრადუსი იქნება. ომალოში დღისით +22, ღამით კი +10 გრადუსი დაფიქსირდება. მოსალოდნელია თოვლი.
ლაგოდეხში ნალექიანი დღეა მოსალოდნელი. ჰაერის ტემპერატურა დღის განმავლობაში +35 გრადუსი იქნება, ღამით კი +21 გრადუსი დაფიქსირდება. თელავში დღისით წვიმიანი ამინდი და +32 გრადუსია მოსალოდნელი, ღამით კი +20 გრადუსია ნავარაუდევი.
გურჯაანშიც წვიმიანი დღე იქნება. დღისით +33 გრადუსი, ღამით კი +21 გრადუსი დაფიქსირდება. სიღნაღში დღისით +32 გრადუსია მოსალოდნელი, ღამით +21 გრადუსი დაფიქსირდება. იწვიმებს.
რუსთავში დღისით +34 გრადუსი და წვიმაა მოსალოდნელი, ღამით კი +21 გრადუსი დაფიქსირდება.
„ოჯახმა ბინა გაყიდა, მამა 3 წლის წინ გარდაეცვალა - 25 წლის პარა-მკლავჭიდის მსოფლიო ჩემპიონს ლევან მახათაძეს საზოგადოების მხარდაჭერა სჭირდება
თბილისში ჰაერის ტემპერატურა დღისით +35 გრადუსს მიაღწევს, ღამით კი +20 გრადუსი იქნება. მოსალოდნელია წვიმა.