• ინტერდისციპლინური კომუნიკაციის სტანდარტები
• დოკუმენტაცია, ინფორმირებული თანხმობა და მონაცემთა დაცვა
• კრიზისულ სიტუაციებზე რეაგირების სტრატეგიები
ტრენინგი მოიცავდა თეორიულ მასალას, რეალურ შემთხვევებზე დაფუძნებულ მაგალითებსა და პრაქტიკულ დავალებებს.
🏅 სერტიფიკატი და პროფესიული განვითარება
ტრენინგის დასრულების შემდეგ მონაწილეებმა ჩააბარეს შემაჯამებელი ტესტი. წარმატებით გავლის (>75%) შემდეგ გაიცა ინგლისურენოვანი სერტიფიკატები – როგორც პროფესიული განვითარების ოფიციალური დადასტურება.
👩‍🏫 ტრენერი – პროფესორი ირინე ფხაკაძე
ტრენინგს უძღვებოდა ირინე ფხაკაძე, მედიცინის დოქტორი, პროფესორი და Accreditation Canada-ის მრჩეველი და საერთაშორისო შემფასებელი (International Surveyor). ირინე ფხაკაძეს 20 წელზე მეტი გამოცდილება აქვს ჯანდაცვის ხარისხის მართვასა და სამედიცინო განათლებაში.
ირინე ფხაკაძის ტრენინგი დაეფუძნა People-Centred Care-ის პრინციპებს, WHO-სა და ISO-ს სტანდარტებზე ადაპტირებულ მიდგომებს და უკიდურესად პოზიტიური შეფასება მიიღო მონაწილეთა მხრიდან.
🤝 პარტნიორობა და მომავალი ტრენინგები
ღონისძიება ჩატარდა პარტნიორობით:
sheniekimi.geaccreditation.ca
📌 უახლოეს თვეებში დაგეგმილია ახალი სესიები სხვადასხვა თემაზე – დაიცავით გვერდი და დაარეგისტრირეთ თქვენი კლინიკა მომდევნო უფასო ტრენინგებზე.
📧 დამატებითი კითხვებისთვის: info@accreditation.ge
📢 Accreditation Canada Georgia Office განაგრძობს საქართველოს კლინიკებისთვის ცოდნის გაზიარებას — საერთაშორისო სტანდარტებით და ადგილობრივი საჭიროებებისთვის ადაპტირებული პროგრამებით.