პარასკევი, თებერვალი 20, 2026
მთავარიშენი ექიმი27 მილიონი ‼️ გიორგი ფხაკაძის ოფიციალური ფეისბუქ გვერდი ისტორიულ ნიშნულს აღწევს ‼️
27 მილიონი ‼️ გიორგი ფხაკაძის ოფიციალური ფეისბუქ გვერდი ისტორიულ ნიშნულს აღწევს ‼️
ფენომენალური ზრდა – 27 მილიონი ნახვა და 1 მილიონზე მეტი ჩართულობა! –  გიორგი ფხაკაძის ოფიციალური ფეისბუქ გვერდი ისტორიულ ნიშნულს აღწევს!
ბოლო 28 დღის განმავლობაში, ჩვენი პოსტები 27,169,981-ჯერ ნახეს! ასევე, ჩართულობამ (engagement) გადააჭარბა 1,011,386-ს – წერს ჯანდაცვის საერთაშორისო ექსპერტი, პროფესორი გიორგი ფხაკაძე სოციალურ ქსელში.
რას ნიშნავს ეს?
ეს სტატისტიკა ცხადყოფს, რომ საზოგადოებას სჭირდება სანდო, დამოუკიდებელი, სამეცნიერო მტკიცებულებებზე დაფუძნებული ინფორმაცია. თითოეული პოსტი, რომელიც აქ ქვეყნდება, ემსახურება ჯანდაცვის საკითხების გაშუქებას, მტკიცებულებებზე დაფუძნებულ ანალიზს და რეალურ რეკომენდაციებს.
გმადლობთ ნდობისთვის!
თქვენი აქტიური ჩართულობა, კომენტარები, გაზიარებები და გამოხმაურება ამტკიცებს, რომ ჩვენი საზოგადოების ხმა ისმის და ჩვენი ერთობლივი ძალისხმევა რეალურ შედეგს იძლევა.
რას უნდა ველოდოთ?
გაგრძელდება მეტი სასარგებლო ინფორმაცია ჯანდაცვის, ჯანმრთელობის დაცვის, საზოგადოებრივი ჯანმრთელობისა და სოციალური საკითხების შესახებ. ერთად ვქმნით უკეთეს მომავალს!
გააზიარეთ ეს პოსტი, რომ უფრო მეტმა ადამიანმა მიიღოს სანდო ინფორმაცია!
📌 წყაროები: