მთავარიასტროლოგიამეგობრობა და სიყვარული იქნება მთავარი თემები - ზოდიაქოს ნიშნები, რომლებსაც 31 დეკემბრამდე...
მეგობრობა და სიყვარული იქნება მთავარი თემები – ზოდიაქოს ნიშნები, რომლებსაც 31 დეკემბრამდე მნიშვნელოვანი ცვლილებები ელის
2024 წლის დასრულებამდე ცოტა დრო რჩება და ალბათ, ბევრი ადამიანი ცდილობს, ყველა ის გეგმა თუ საქმე, რაც მიმდინარე წლისთვის ჰქონდათ დაგეგმილი, საბოლოოდ დაასრულონ, შეაფასონ წარმატება და გააანალიზონ ის საკითხები, რომლებიც არ გამოუვიდათ. ასტროლოგებმა ზოდიაქოს 3 ნიშანი დაასახელეს, რომლებსაც პლანეტებმა 2025 წლის დაწყებამდე მნიშვნელოვანი სიურპრიზი და გამართლება მოუმზადეს:
ვერძი
2024 წლის ბოლოს ვერძის ნიშნის წარმომადგენლები ძალიან დიდ წარმატებას მიაღწევენ. ჰირონი აღნიშნულ ნიშანში რეტროგრადულ მოძრაობას 29 დეკემბერს დაასრულებს, რაც ძველ შეცდომებსა და წარსულის ტრავმებს კიდევ ერთხელ გაგახსენებთ. თუმცა, ამ ემოციებთან გამკლავებას მარტივად შეძლებთ.
2024 წლის ბოლო დღეები თქვენთვის “ბორკილებისაგან გათავისუფლებას” დაემსგავსება. შეძლებთ, საბოლოოდ დაუსვათ წერტილი ყველა იმ ნეგატიურ ემოციას, ურთიერთობასა თუ საქმეს, რომლებიც აქამდე მოსვენებას არ გაძლევდათ. 2025 წელი კი ახალი შესაძლებლობებით და წარმატებით დაიწყება და იმ მიზნებზე კონცენტრირებას მოახერხებთ, რომელთა განხორციელებაც სულ გინდოდათ, მაგრამ აქამდე მოტივაცია და შემართება არ გყოფნიდათ.
თხის რქა
თხის რქის ნიშანში რომანტიკისა და სიყვარულის პლანეტა – ვენერა 11 ნოემბერს შევიდა. ამიტომაც, პირადი ცხოვრების გააქტიურება და ამ მიმართულებით სიახლეები თხის რქებს ნამდვილად არ მოაკლდებათ. მეგობრობა და სიყვარული იქნება ის მთავარი თემები, რაც წლის ბოლომდე არაერთ დადებით ემოციას მოგიტანთ. თვითშეფასების გაზრდას იგრძნობთ და ეს წარმატების მიღწევასა და საკუთარი შესაძლებლობების უკეთ გამოხატვაში განსაკუთრებით დაგეხმარებათ.
21 დეკემბერს კი თხის რქის სეზონი იწყება. წლის ბოლომდე გექნებათ შანსი, ყველაფერი რაც წამოიწყეთ, მაგრამ გარკვეული მიზეზების გამო შუა გზაზე გააჩერეთ, საბოლოოდ დაასრულოთ და თავი ბედნიერად იგრძნოთ. ვარსკვლავები არაერთ სასიამოვნო სიურპრიზს გიმზადებენ. მთავარია, გამოავლინოთ მონდომება და სიახლეებისათვის მზად იყოთ.